Formand
Pia Børgesen

FU-suppleant, Udstillingsleder

  • Lindevej 25, 4140 Borup
  • 24 94 93 20 (hverdage kl. 12-18)
  • formand@racekatten.dk

Henvendelser vedr. udstillinger og tilmeldinger stilles til / Questions regarding shows, please go to: Udstillingsudvalget

 

Næstformand
Lisette Siigaard Henriksen

FU-Medlem

  • Rosenhøj 34 3.tv 2650 Hvidovre
  • 28 86 02 55
  • lisette@racekatten.dk

Sekretær
Susanne Høj Andersen

FU-Medlem, Konsulentkontakt

  • Hvidovregårds Allé 15,
    2650 Hvidovre
  • 23 96 44 08
  • susanne@racekatten.dk

Kasserer
Joy Dranig

Medlemsregistrering

  • Geddevænget 12
    4653 Karise
    Tlf 51371191
    ( må ikke anvendes til mobilpay)
  • kasserer@racekatten.dk

Bestyrelsesmedlem
Jeanett Westergaard

Ansvarlig for Topkatte

  • Holmevej 7, 4390 Vipperød
  • 60 17 45 13
  • jeanett@racekatten.dk

Bestyrelsesmedlem
Berit Sigersen

Udstillingssekretær udland

  • Lodsvej 3G, 4673 Rødvig
  • 23 31 20 21
  • berit@racekatten.dk

Henvendelser kun for Racekatten-medlemmer! Vedlæg venligst den udenlanske udstillings hjemmeside eller e-mailadresse.

Bestyrelsesmedlem
Dorthe Bondesen

  • Blåmunkevej 33 st th
    2400 Kbh nv
  • 22 44 96 25
  • dorthe@racekatten.dk

Vil du være opdrætter og har brug for hjælp, så kontakt Dorthe

Suppleant
Gina Biolzi

  • Hvidovrevej 242., 2650 Hvidovre
  • 50 53 96 58
  • gina@racekatten.dk

Suppleant
Caroline Mathilde Sejr Reitzel

Vicesekretær, ansvarlig for infoshows og racefremvisning

Uden for bestyrelsen

Webmaster / stambogssekretær
Henriette Knudsen