Log ind

Udstillingsudvalget

Navn Opgaver Kontakt
Udstillingsleder
Pia Børgesen
Modtager ønsker til invitation af fremtidige dommere.
Dommerønsker på udstillingen skal angives på tilmeldingsblanketten.
E-mail:
b-pia@racekatten.dk
Udstillingssekretær, indland
Annie Dahl
Også udenlandske udstillere.
Also foregin exhibitors.
Tlf.: 25 46 58 51
(hverdage kl. 19-21)

E-mail:
udstilling@racekatten.dk
Udstillingssekretær, udland
Tine Jensen
Kun for RK-medlemmer
Only for RK-members
E-mail:
udland@racekatten.dk
Chefsteward
Lisette Siigaard Henriksen

E-mail:
chefsteward@racekatten.dk
Michael Robdrup Annoncer E-mail:
annoncer@racekatten.dk
Helene Carstensen Stande E-mail:
standudlejning@racekatten.dk
Hanne Hansen Sponsorpræmier E-mail:
praemier@racekatten.dk
Dorthe Kity Bondesen
E-mail:
u-dorthe@racekatten.dk
Camilla Scharff
E-mail:
b-camilla@racekatten.dk
Poul Kiærulf
E-mail:
u-poul@racekatten.dk
Pia Robdrup
E-mail:
u-pia@racekatten.dk
Thomas Tumling Bondesen
E-mail:
thomas@kity.dk


Opdateret 21-08-2018 kl. 21:08 © Racekatten / Lene Skov Gerken (0,01 sek.) CVR: 93269551